SUKCESY

Rok szkolny 2017/2018

Maria Stanczykiewicz z kl. III bg została finalistką XVI edycji konkursu dla gimnazjalistów „Improve Your English” zorganizowanego przez III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie.

Gratulujemy!

W dniu 12 marca najzdolniejsi uczniowie naszego miasta otrzymali stypendia Prezydenta Miasta Tarnowa, Romana Ciepieli za wybitne osiągnięcia naukowe i sportowe w roku szkolnym 2016/2017.

Wśród najlepszych znaleźli się także uczniowie naszej szkoły:

• Justyna Prokopowicz z kl. V c – za wybitne osiągnięcia sportowe w tańcu sportowym – cheerleading
  • Nadia Wawrzon z kl. III a gimnazjum za – za wybitne osiągnięcia sportowe w tańcu sportowym – cheerleading
  • Mikołaj Grela z kl. III b gimnazjum – za wybitne osiągnięcia naukowe – LAUREAT konkursu tematycznego z historii dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego.

Serdecznie gratulujemy!!!

Joanna Grochowiec z kl. VI c i Marlena Chęcińska z kl. VII c zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych.

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!

Joanna Grochowiec z kl. VI c, Krzysztof Pączek z kl. VII c i Christopher Sierpniak z kl. VI b zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych.

Agata Szymanowska z kl. VII b zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biblijnego dla uczniów szkół podstawowych.

Julia Roik z kl. III bg zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum.

Maria Stanczykiewicz z kl. III bg zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego, Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego i Małopolskiego Konkursu Historycznego dla uczniów gimnazjum.

Agata Bem z kl. III bg zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu z Fizyki i  Małopolskiego Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjum.

Aleksandra Kajpust z kl. III bg zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biologicznego  dla uczniów gimnazjum.

Mikołaj Grela – laureatem!!!!
Mikołaj Grela – uczeń klasy II Bg – został LAUREATEM konkursu tematycznego z historii dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego ” Prezydentowi Rzeczypospolitej … będę bezwzględnie posłuszny”. W 70. rocznicę śmierci Władysława Raczkiewicza Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1939-1947 .
Serdecznie gratulujemy!!!

Mikołaj Grela w finale konkursu tematycznego!
Kolejny uczeń naszej szkoły w tym roku szkolnym zakwalifikował się do Finału tym razem Tematycznego Konkursu Historycznego. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!

Kolejny sukces Dominika Świątka!
Miło jest nam poinformować, że finale Małopolskiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii Dominik uzyskał 87% punktów i zdobył tytuł finalisty tego konkursu! Serdecznie gratulujemy!

Składamy serdeczne gratulacje uczennicom klasy II AG Oliwii Robak i Nadii Wawrzon uzyskania stypendium Prezydenta Miasta Tarnowa za wybitne osiągnięcia sportowe. Sukces został poprzedzony ciężką pracą, co szczególnie podnosi jego wartość. Życzymy sukcesów w przyszłości. Oby osiągnięcia dziewcząt były przykładem i zachętą dla wszystkich uczniów!

Dominik Świątek zakwalifikował się do finału Małopolskiego Konkursu Kuratoryjnego z biologii!!!!
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w walce o tytuł laureata tego konkursu już 6 marca 2017.

Z przyjemnością informujemy, że dwoje uczniów naszej szkoły Maria Stanczykiewicz z kl. II b oraz Dominik Świątek z kl. III a zakwalifikowało się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Do etapów rejonowych konkursów kuratoryjnych zakwalifikowali się również: Anna Kopytko z klasy IIb z języka francuskiego; Dominik Świątek z klasy IIIa z biologii i geografii oraz Julia Roik z klasy IIb z języka polskiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Do etapu rejonowego Kuratoryjnego Konkursu Tematycznego z historii zakwalifikowali się uczniowie: Julia Roik, Maria Stanczykiewicz, Mikołaj Grela i Julia Sapeta.

Mamy również przyjemność poinformować, że  chór ALLEGRETTO pod kierunkiem pani Joanny Stępień zakwalifikował się do projektu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska w edycji 2017.

Rok szkolny 2015/2016

Natalia Kapustka i Michela Kuczek z klasy IIA zostały finalistkami etapu wojewódzkiego III edycji Małopolskiego Konkursu „Śladami żołnierzy wyklętych. Pułkownik Witold Pilecki w panteonie polskiej historii”.

Wiktor Sondej z klasy II A został laureatem „II Miejskiego Konkursu Wiedzy o Józefie Piłsudskim” w kategorii  – prezentacja multimedialna.

I miejsce Ewy Wojtanowskiej z klasy III B. i III miejsce Oliwii Rabiasz z klasy IB. w II Konkursie Piosenki Angielskiej ‘For the Love of Music’.

I miejsce w etapie powiatowym konkursu: „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”. Skład drużyny: Wiktor Kilian, Kinga Kwiek z klasy Ia oraz Michał Szatko z klasy Ib.