Warsztaty „Od pasji do zawodu” – znaczenie pasji w życiu

Warsztaty „Od pasji do zawodu” – znaczenie pasji w życiu

erasmusAbsolwent naszego gimnazjum, Patryk Walkowicz, fotograf i podróżnik, podczas spotkania z młodzieżą, przybliżył ideę pasji w życiu człowieka. Warsztaty wzbogacone prezentacją autorskich zdjęć, podkreślały znaczenie własnej aktywności i konieczności realizacji założonych celów życiowych. Mając pasje trzeba je realizować, nie należy odkładać na przyszłość rozwoju swoich zdolności i zainteresowań. Pan Patryk w sposób ciekawy zachęcił młodzież  do podążania za swoimi marzeniami.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545