Wolontariusze wspierają Fundację ” PROMIEŃ NADZIEI”

Wolontariusze wspierają Fundację ” PROMIEŃ NADZIEI”

Otrzymaliślogo pnmy podziękowanie za zaangażowanie i pomoc okazaną  Fundacji Krakowskiej > PROMIEŃ NADZIEI< podczas zbiórki na rzecz osób z niepełnosprawnością. Dzięki Wolontariuszom oraz Wolontariuszkom z naszego gimnazjum los podopiecznych fundacji tj. chorych i niepełnosprawnych- może zmienić się na lepsze.
Akcja była przeprowadzona w Markecie ALMA – przy ul. Dąbrowskiego w Tarnowie celem przekazania zebranych funduszy na dofinansowanie rehabilitacji i zakupu sprzętu rehabilitacyjnego dla podopiecznych fundacji.
>>>zobacz stronę Fundacji: Promień Nadziei
Dziękujemy za otwarte serca przybyłych na akcję w dniach 06.-08.05.2016 r. wolontariuszy pragnąc  bardzo docenić ich zaangażowanie:
1. Kacper Milisiewicz- kl. I bg

2. Błażej Bednarenko- kl.I bg

3. Dariusz Milówka – kl.I bg

4. Dominik Smoła – kl. I ag

5. Oliwia Smoła – III bg
Opr.: Opiekun szkolnego WOLONTARIATU- Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545