Zdobądź tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia – 30 września 2016 r.

Zdobądź tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia – 30 września 2016 r.

Nasza szkoła uczestniczy w akcji VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej w dniu 30 września 2016 r. pod hasłem: Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!
Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.
„Tabliczkowa wiedza” sprawdzana będzie w niecodzienny sposób – podczas krótkich egzaminów z tabliczki mnożenia. Egzaminatorami będą m. in. uczniowie. Stworzą oni specjalne Patrole Egzaminacyjne. Zaopatrzeni w losy i przepytają starszych kolegów oraz dorosłych.
Zdobądź tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia podczas VI Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia!
Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w akcji.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545