Z okazji Dnia Mamy dzieci ze świetlicy stworzyły przed wejściem do szkoły ogromną, kolorową laurkę wykonaną kredą ❤️
Powstawała w słońcu, w śmiechu, czasem z chwilą odpoczynku od upału, ale przede wszystkim — razem 😊 Do naszej świetlicowej ekipy dołączały też pojedyncze osoby ze starszych klas, bo każdy chciał dołożyć coś od siebie do tej wyjątkowej pracy.
I właśnie to było w tym najpiękniejsze — z małych fragmentów, kolorów i dziecięcych pomysłów powstała jedna wielka laurka dla wszystkich Mam 🌸
Dzieci przygotowały również portrety swoich Mam w kolorowych ramkach, laurki oraz rodzinne domki wykonane z patyczków, które można podziwiać na szkolnym korytarzu 💕
Dziękujemy za ten wspólny, piękny czas ❤️















red. i fot. Katarzyna Kamińska


