Międzyszkolny konkurs dla uczniów klas V i VI Szkół Podstawowych oraz uczniów Gimnazjum

Szanowni Państwo!
Drodzy Uczniowie!
Mamy przyjemność zaprosić Uczniów Waszej szkoły do udziału w  kolejnej edycji konkursu poświęconemu życiu i twórczości patrona naszej szkoły – Jana Nowaka – Jeziorańskiego, pod tytułem „Polskie drogi do niepodległości”.
Chcemy przybliżyć młodzieży sylwetkę i działalność Jana Nowaka-Jeziorańskiego, który może stanowić wspaniały wzorzec dla młodych ludzi i być przykładem  patriotyzmu. Koleje jego losu ukazują zmiany we współczesnej historii Polski i świata oraz dążenia naszego kraju do uzyskania pełnej suwerenności.
Do konkursu zapraszamy wszystkich pasjonujących się historią i umiejących przetworzyć swoje zainteresowania na ciekawą formę plastyczną.
Jeśli chcesz się podzielić swoim talentem, potrafisz wykorzystać różne techniki plastyczne (kolaż, malarstwo, rysunek, grafika, ornamentyka) – ten konkurs jest dla Ciebie!  Proponowane formy wykonania dzieła to: plakat, karta pocztowa, znaczek pocztowy.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i wzięcia udziału
w naszym przedsięwzięciu.
Organizatorzy:
Beata Tomaszewska
Jolanta Żurowska

Skip to content