Szkolny etap konkursu „Czar Par”

Dnia 24 marca b.r. odbył się szkolny etap konkursu ,,Czar Par” dla uczniów klas trzecich.

,,Czar Par” to konkurs, który pozwala sprawdzić wiedzę z matematyki i języka polskiego, ale również umiejętności współdziałania- zawodnicy bowiem rozwiązują zadania w parach. Przystąpiło do niego 9 par trzecioklasistów, którzy zmierzyli się z zestawem zadań sprawdzających znajomość gramatyki, ortografii oraz rachunku pamięciowego i logicznego myślenia.

Wyniki:

  • I miejsce – Adrian Sasak i Jakub Tyrka z kl. 3 c
  • II miejsce – Karolina Pudło i Jakub Świtek z kl. 3 b
  • III miejsce – Jakub Chajec i Dawid Wzorek z kl. 3 c

Do finału międzyszkolnego, który odbędzie się w naszej szkole w maju 2022 r. zakwalifikowała się para Adrian Sasak i Jakub Tyrka.

Życzymy powodzenia w finale.

Agnieszka Świątek

Skip to content