Klasa 3a na warsztatach kulinarnych

Klasa 3a na warsztatach kulinarnych

Dnia 26 listopada klasa III A pojechała pociągiem na warsztaty kulinarne do pizzerii Pietro Party w Czarnej Tarnowskiej. Właściciel pizzerii pan Piotr przygotował dla dzieci niespodzianki. Pobyt w tym ciekawym miejscu rozpoczął się od słodkiego poczęstunku i zabaw. Dużą atrakcją były zwierzęta, takie jak: kucyk Jaś, alpaka Kuku, króliki i kotek. Uczniowie mieli też okazję spróbować swoich sił podczas jazdy na różnych pojazdach. 

Wszyscy dobrze bawili się na dyskotece, uczestniczyli w zabawach integracyjnych i brali udział w konkursach z nagrodami. Jednak najważniejszą częścią wycieczki były warsztaty kulinarne. Każdy z uczestników pod czujnym okiem mistrza Pietro miał możliwość własnoręcznego wykonania pizzy z wybranymi dodatkami. Warsztaty zakończyły się degustacją-pizza smakowała wyśmienicie!

Wycieczka była bardzo udana.

Agnieszka Gacoń

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545