5 marca uczniowie klasy 2b uczestniczyli w inauguracji obchodów 696. rocznicy lokacji Miasta Tarnowa.
Wraz z barwnym korowodem historycznym przemaszerowali z Placu Węgierskiego na tarnowski Rynek, gdzie odbyła się uroczysta część wydarzenia z udziałem Prezydenta Miasta.
Była to wyjątkowa okazja, aby poczuć atmosferę historii i wspólnie świętować ważny moment w dziejach naszego miasta.
red. Jarosław Zakrzewski












fot. Angelika Musiał i Anna Okaz


