2C w REGIONALNYM CENTRUM EDUKACJI O PAMIĘCI

2C w REGIONALNYM CENTRUM EDUKACJI O PAMIĘCI

24 kwietnia klasa 2c wybrała się na zajęcia, w czasie których zapoznała się z legendami związanymi z obecną i dawnymi stolicami Polski oraz naszym miastem. Dzieci wspólnie z prowadzącą odnajdowały elementy baśniowe i historyczne, a także wskazywały wartości moralne w omawianych legendach. Dodatkowo poszerzyły swoją wiedzę geograficzną i historyczną, poznały herby omawianych miast a nawet wczuły się w rolę budowniczych zamku. Na zakończenie zajęć wykonały herb Tarnowa metodą witrażową.

Agnieszka Świątek

fot. Małgorzata Wzorek

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545