4a i 4c w Rabce

4a i 4c w Rabce

W dniach 8-9 maja 2023 r. uczniowie klas 4a i 4c wraz z wychowawcami – M. Czubą i H. Szumlańską pojechali do Rabki Zdrój.

Wycieczkę rozpoczęli od zabaw w Parku Rozrywki – Rabkoland, następnie udali do Ośrodka Wypoczynkowego „Ela”. Po obiedzie zadbali o zdrowie i kondycję fizyczną dzięki długiemu spacerowi Bulwarami nad Poniczanką oraz Parkiem Zdrojowym, inhalacjom w tężni solankowej, a także bawili się na placu zabaw.

Na drugi dzień odwiedzili Muzeum Górali i Zbójników, gdzie zwiedzili starą góralską chatę, poznali tradycje, zwyczaje i stroje górali. Uczestniczyli też w warsztatach malowania na drewnie. Ostatnim punktem wycieczki było zwiedzanie Zamku Królewskiego w Dobczycach i skansenów. Uczniowie wrócili bardzo zadowoleni.

Mariola Czuba

fot. Mariola Czuba, Monika Łoboda i Hanna Szumlańska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545