4B w Pasażu Odkryć

4B w Pasażu Odkryć

18 maja klasa 4 b wraz z wychowawcą i panią Katarzyną Kamińską udała się do centrum nauki i techniki mieszczącego się w Pasażu Odkryć. Najpierw uczniowie w pracowni stolarskiej sami zrobili zabawkę labirynt, a następnie w czasie zajęć kreatywnych tworzyli różne ciekawe budowle według własnych pomysłów. Grupa dziewczynek pobiła rekord w ilości użytych klocków do układania sekwencji Domino, rekord to 554 płytki.

Na koniec, uczniowie zapoznali się z różnymi odkryciami i wynalazkami, korzystali także z przygotowanych programów łączących zabawę z nauką. Zajęcia okazały się być bardzo ciekawe i atrakcyjne.

Joanna Kloc

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545