7a i 8d w Gliczarowie

7a i 8d w Gliczarowie

W ostatnich przedświątecznych dniach 20 i 21 grudnia, klasy 7a i 8d wraz z nauczycielami wybrali się na wycieczkę w przepiękne polskie Tatry. Pierwszego dnia relaksowaliśmy się w Chochołowskich Termach. Wieczorem tego dnia, po przyjeździe do pięknej „Adasiówki” w Gliczarowie Górnym odbyła się klasowa kolacja wigilijna. W środę 21 grudnia udaliśmy się do Zakopanego, gdzie zwiedziliśmy Wielką Skocznię, wyjechaliśmy kolejką na Gubałówkę a następnie spacerowaliśmy najsłynniejszą zakopiańską ulicą – Krupówkami. Wyjazd był niezwykle intensywny, a cudowny widok ośnieżonych gór na długo pozostanie w naszej pamięci.

Marzena Żmuda

fot. Beata Rynkar, Marzena Żmuda i Adam Kieroński

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545