7a na chemicznym spotkaniu w ANS

7a na chemicznym spotkaniu w ANS

9 grudnia br. klasa 7a uczestniczyła w trzecim spotkaniu XII edycji Tarnowskich Piątków Chemicznych organizowanej przez Katedrę Chemii Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie.

W czasie spotkania uczniowie mieli okazję wysłuchać ciekawego wykładu pani dr Małgorzaty Martowicz nt. substancji czynnych w lekach, zweryfikować wiedzę zdobytą podczas wykładu i obejrzeć pokaz doświadczeń chemicznych.

red. Anna Kopeć nauczycielka chemii

Więcej informacji i fotorelacja z wydarzenia na stronie:

https://anstar.edu.pl/o-substancjach-czynnych-w-lekach-na-tarnowskim-piatku-chemicznym/

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545