8a na sesji Rady Miejskiej

8a na sesji Rady Miejskiej

W dniu 26 października klasa 8 a wraz z wychowawczynią wzięła udział w sesji Rady Miejskiej miasta Tarnowa. Uczniowie mieli okazję, by wysłuchać dyskusji radnych, a następnie zobaczyli, w jaki sposób odbywa się głosowanie w sprawie uchwały. Podczas przerwy rozmawiali z radnymi oraz przedstawicielami Młodzieżowej Rady Miejskiej. Spotkanie zwieńczyło wspólne zdjęcie młodzieży i radnych. Dziękujemy Pani Jolancie Żurowskiej – naszej nauczycielce i jednocześnie radnej za zaproszenie na sesję. Taka lekcja najdłużej zostaje w pamięci!

Marzena Żmuda

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545