Akademia upamiętniająca uchwalenie Konstytucji 3. Maja

Akademia upamiętniająca uchwalenie Konstytucji 3. Maja

30 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca uchwalenie Konstytucji 3. Maja. Uczniowie poprzez przygotowany montaż słowno-muzyczny starali się przybliżyć wszystkim to ważne wydarzenie z historii naszego kraju.

„Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy” – Józef Wybicki

Część artystyczną przygotowali uczniowie klas piątych pod kierunkiem p. Marioli Czuby, p. Joanny Kloc i p. Hanny Szumlańskiej. Oprawę muzyczną zapewnił szkolny chór „Allegretto” pod dyrekcją p. Joanny Stępień, zaś oprawę plastyczną wykonała p. Adrianna Wicher-Spaczyńska.

Joanna Budzik

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545