Akcja BOHATERON – podziękowania od Powstańców Warszawskich

Akcja BOHATERON – podziękowania od Powstańców Warszawskich

Uczniowie naszej szkoły już drugi raz wzięli udział w akcji BOHATERON, której celem jest zachowanie pamięci o Powstańcach Warszawskich. W tym roku przekazaliśmy ponad 120 kart pocztowych z życzeniami dla uczestników walk o Warszawę w 1944 roku.

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy imienne podziękowanie od pani Danuty Krauze, pseudonim „Niusia” z Batalionu „Parasol”. W ubiegłym roku na ręce inicjatorki akcji w szkole, p. Renaty Urjasz nadeszło również wzruszające podziękowanie od byłej sanitariuszki z Batalionu „Zośka”, pani Anny Jakubowskiej „Paulinki”.

Renata Urjasz

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545