Akcja #BohaterOn w naszej szkole

Akcja #BohaterOn w naszej szkole

W ciągu ostatnich dwóch tygodni uczniowie klasy IIIb-g oraz z innych klas włączyli się do akcji „BohaterOn Wyślij kartkę do Powstańca”
Powstanie Warszawskie to jedno z najważniejszych wydarzeń kształtujących polską tożsamość. Niestety, wśród kolejnych pokoleń świadomość jego znaczenia stopniowo zanika, a ostatni Powstańcy odchodzą od nas na wieczna wartę. Ludzie Ci zasłużyli na naszą wdzięczność, pamięć i szacunek – akcja BohaterON pozwala każdemu na wyrażenie tego w symboliczny sposób.
BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysłanie im bezpłatnych kartek dystrybuowanych na terenie całego kraju. Projekt ma charakter edukacyjny, krzewi postawy patriotyczne oraz buduje wrażliwość społeczną.
Wysłaliśmy ponad 60 kartek, aby uhonorować uczestników Powstania Warszawskiego i pokazać, że pamiętamy o ich poświęceniu.

Kartka dla Powstańca

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545