Akcja „BohaterOn. Wyślij kartkę do Powstańca”

Akcja „BohaterOn. Wyślij kartkę do Powstańca”

BohaterON – włącz historię! to projekt mający na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego. W tym roku uczniowie kl. IV – VIII i III gimnazjum napisali ponad 120 kartek do Powstańców Warszawskich. Akcja była także okazją do poznania losów uczestników Powstania, przebiegu walk w Warszawie w 1944r.
Uczniowie bardzo zaangażowali się w projekt, wiele kartek zostało pięknie ozdobionych rysunkami. Akcję zorganizowały pp. Renata Urjasz i Lucyna Gawenda
Foto. Laura Małeta 3b-g

 

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545