AKCJA PLAKATOWA „BEZPIECZNE FERIE 2024”

W dniach od 29.01 do 9.02.2024 jest prowadzona w naszej szkole akcja plakatowa pt. „BEZPIECZNE FERIE 2024”. Na tablicach przy wejściu do szkoły wolontariusze z klas 7 i 8 należący do Szkolnego Klubu Wolontariatu zaprezentowali własnoręcznie wykonane piękne i wymowne plakaty zawierające najważniejsze ZASADY BEZPIECZNEGO ZACHOWANIA podczas zbliżających się ferii zimowych. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Dziękujemy wolontariuszom, którzy swoim talentem plastycznym wspierają jakże ważną PROFILAKTYKĘ BEZPIECZEŃSTWA PODCZAS FERII ZIMOWYCH tj.: z klasy 7a Julia Wyżykowska, z klasy 7c Jędrzej Kupczyk, z klasy 8a: Lena Popiołek, Danylo Mezentsev, Zuzanna Kukułka, Dawid Gałecki, Patryk Tyrka i Wiktor Stelmach oraz z klasy 8b Maria Poliak.

Opracowanie tekstu i fotografie oraz koordynacja akcji SKW – Magdalena Szpunar.