Ale kwiatki! Rośniemy, a nasze kwiatki razem z nami

Ale kwiatki! Rośniemy, a nasze kwiatki razem z nami

Zielony kącik uczniów klasy IV B to kwiatki przyniesione przez nich na początku roku szkolnego. Ideą projektu jest to, aby były z nami do końca ósmej klasy.  

Każdy przyniesiony kwiatek ma swoje imię i został przedstawiony klasie, abyśmy wiedzieli jak się o niego troszczyć, choć opieka nad nim w głównej mierze zależy do właściciela.  

Posiadanie tych wyjątkowych roślin, ma nie tylko wymiar estetyczny, ale przede wszystkich wychowawczy. Każdy opiekuje się swoim kwiatkiem, podlewa go, zabiera na wakacje, a w razie nieobecności szuka kogoś, kto może go w trosce o niego zastąpić.  

Patrzymy jak rosną nasze roślinki, my razem z nimi, a przy okazji tyle się uczymy. 

Beata Karpała

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545