„Alicja online” – interaktywne spotkanie z bajką

„Alicja online” – interaktywne spotkanie z bajką

W dniu 12 marca b.r. uczniowie klas I-III wzięli udział w interaktywnym spotkaniu z bajką pt. „Alicja online” w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacyjnego z Krakowa.

Spektakl odbył się w zgodzie z zasadami reżimu sanitarnego. Dzięki połączeniu online wystąpiła w nim grupa aktorów, artystów cyrkowych i akrobatów, którzy wzbogacili przedstawienie takimi efektami jak: pokaz ogniowy, taniec na podwieszanej szarfie, bańki mydlane, balony oraz ledowe show.

fot. Jarosław Zakrzewski

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545