Andrzejki klas 7a i 7c

Andrzejki klas 7a i 7c

25 listopada klasy 7a i 7c wyjechały na zabawę andrzejkową w nietuzinkowe miejsce do restauracji Pietro Pizza w Czarnej Tarnowskiej. Po krótkiej podróży pociągiem, uczniowie spacerkiem przeszli do znajdującej się w pobliżu stacji kolejowej restauracji. Tam najpierw próbowali swoich sił na wszelkiego rodzaju dwu i trzykołowych pojazdach, zapoznawali się z czworonożnymi gospodarzami urokliwej knajpki i korzystali ze wspaniałego placu zabaw. Następnie rozgrzewali swoje ciało przy dźwiękach dyskotekowej muzyki i uczestniczyli w zabawach integracyjnych. Wreszcie każdy z nich sam przygotował dla siebie pizzę. Po takim miłym, wypełnionym mnóstwem atrakcji dniu dzieci wraz z wychowawcami bezpiecznie wróciły do Tarnowa.

Magdalena Kossoń

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545