Andrzejkowe wróżby w świetlicy szkolnej

Andrzejkowe wróżby w świetlicy szkolnej

Nasza świetlica szkolna zamieniła się w magiczny salon, w którym zgodnie z tradycją, odbyły się różne wróżby i zabawy.

Wychowankowie posłuchali o historii andrzejkowych tradycji. Następnie rozpoczęła się zabawa z wróżbami.

Każdy chciał poznać swoją przyszłość od naszych szkolnych wróżek. Uczniowie losowali magiczne liczby, przekłuwali szpilką serce z imionami przyszłej wybranki bądź wybranka, a także losowali zawody, które będą wykonywali w przyszłości. Mieli również okazję sprawdzić jak potoczą się ich losy. Na koniec dzieci ustawiały buty w wyścigu po szybkie wejście w związek małżeński.

Uczestnicy zabaw andrzejkowych opuszczali świetlicę z uśmiechem na twarzach i nadzieją, że wróżby chociaż w niewielkim stopniu okażą się prawdziwe.

Monika Dalczyńska-Loraj

fot. Monika Dalczyńska-Loraj i Małgorzata Fal

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545