Andrzejkowe zabawy w 6a

Andrzejkowe zabawy w 6a

Dziś w klasie 6a podczas zajęć wychowawczych dzięki dekoracjom i blaskowi świec przemieniliśmy klasę w nastrojowe pomieszczenie. Nasze andrzejkowe wróżenie rozpoczęliśmy tradycyjnie od lania wosku przez dziurkę od klucza i interpretację kształtów wosku. Kolejną tradycyjną wróżbą było rzucanie za siebie obierków z jabłka, tak aby ułożyły się one w pierwszą literę imienia sympatii lub przyjaciela. Inne wróżby to cukierek z dołączoną charakterystyką osoby, losowanie karteczek z przyszłym zawodem czy też rzucanie kostką. Dopełnieniem zabawy była konsumpcja słodko – słonych przekąsek.

Marzena Żmuda

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545