Uczniowie klasy 1b, realizując kolejne zadanie „Klasowego kalendarza adwentowego” zawitali dzisiaj do pracowni kulinarnej, gdzie z pomocą wychowawcy i swoich mam wykonali aniołki z masy solnej, które następnie zostały utwardzone w wysokiej temperaturze. Te własnoręcznie zrobione przez dzieci figurki stanowić będą szczególną ozdobę tegorocznych drzewek świątecznych.









red. i fot. Jarosław Zakrzewski


