Ankieta dla mieszkańców

Ankieta dla mieszkańców

Urząd Miasta Tarnowa przypomina, że do 12 maja można wypełniać internetową ankietę dla mieszkańców tarnowskich osiedli, której celem jest pozyskanie informacji o tym, jak tarnowianie postrzegają i oceniają swoje najbliższe otoczenie.

Ankieta jest związana z jakością życia na naszych osiedlach w różnych aspektach, a oprócz możliwości wyboru odpowiedzi daje też respondentom szansę szerszego wypowiedzenia się na różne tematy. Pozyskane tą drogą informacje będą stanowić podstawę do opracowania „kontraktów” dla rad osiedlowych, w których zostaną określone priorytetowe działania dla poszczególnych osiedli na najbliższe lata.

Wypełnienie formularza zajmuje około 7 minut. Ankieta będzie dostępna na stronie tarnow.pl do dnia 12 maja.

Link do ankiety https://www.webankieta.pl/ankieta/914170/ankieta-dla-mieszkancow-osiedli.html .

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545