Bajkowo w Hoffmanówce

Bajkowo w Hoffmanówce

Dzień 26 listopada, szkoła świętowała pod hasłem „Bajkowo w Hoffmanówce”. Uczniowie chcąc uczcić Światowy Dzień Postaci z Bajek i 90. rocznicę urodzin Myszki Miki przyodziali szaty wybranej przez siebie bajowej postaci. Szkoła przeniosła się w świat Myszki Miki, Kopciuszka, Czerwonego Kapturka, Spidermana, Kota w Butach, Wróżek i Księżniczek itd.

Samorząd szkolny, chcąc również uprzyjemnić ten dzień przedszkolakom, udał się wraz z Panią pedagog do zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 34 ze specjalną misją czytania nieznanych bajek. Dzieci chętnie wsłuchiwały się w czytane teksty oraz z dużym zaangażowaniem wypowiadały się na temat swoich ulubionych postaci. Zamierzone działanie powiodło się,  a w dowód wdzięczności przedszkolaki obdarowały Myszkę Miki, Kota w Butach, Wróżkę – słodyczami.

Bernadetta Rynkar

fot. Sylwia Szafarz-Zakrzewska

fot. Jagoda Biedroń

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545