Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

Dnia 19 stycznia uczniowie klas I-III bawili się na balu karnawałowym. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. W sali balowej zaroiło się od policjantów, klaunów, czarodziejów, piłkarzy….. Były też wróżki, księżniczki, biedronki i inne stwory. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom, jak i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były pociągi, kółeczka i tańce w parach. Wszystkim do tańca przygrywał zespół muzyczny ,,Jaszczur i Przyjaciele’’.

Agnieszka Świątek

fot. Sebastian Szafarz i Jarosław Zakrzewski

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545