Bal karnawałowy klas 1-3

Karnawał to szczególny czas, na który czekają nie tylko dorośli. A bal karnawałowy, to atrakcja szczególnie lubiana przez dzieci, bo dostarcza im wiele emocji i wrażeń. Tak też było w naszej szkole, w dniu 25 stycznia. W sali gimnastycznej zamienionej na salę balową zaroiło się od czarodziejów, Żółwi Ninja, Batmanów, piłkarzy….. Były też wróżki, królewny, czarownice, koty i inne stwory. Wszyscy bawili się znakomicie. Były pociągi, kółeczka i tańce w parach. Wszystkim do tańca przygrywał zespół muzyczny ,,Jaszczur i Przyjaciele’’. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały aulę. Następny bal karnawałowy już za rok.

Agnieszka Świątek

fot. wychowawcy klas i p. Magdalena Szpunar