„Bezpieczna droga do szkoły”

„Bezpieczna droga do szkoły”

„Bezpieczna droga do szkoły” – pod takim hasłem w dniach 14 i 15 września zorganizowane zostały plenerowe spotkania dla wszystkich klas I – III SP 1 z panem dzielnicowym (sierż. Tobiasz Kmieć KMP w Tarnowie). Zajęcia miały charakter edukacyjno-profilaktyczny i dotyczyły podstawowych zasad ruchu drogowego w kontekście bezpiecznego przemieszczania się dzieci do szkoły, a także znajomości różnych zagrożeń np. związanych z osobami obcymi. Była to też okazja do zapoznania się ze specyfiką pracy funkcjonariuszy Policji. Zajęcia zostały przeprowadzone zgodnie z warunkami wynikającymi z okresu pandemii COVID-19.

Patrycja Sikorska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545