Bezpieczna droga do szkoły z Panem Mrówką

Bezpieczna droga do szkoły z Panem Mrówką

W środę 14 września w świetlicy szkolnej pierwszoklasiści spotkali się z Panią policjantką i towarzyszącym jej panem Mrówką. Celem spotkania było przypomnienie dzieciom zasad bezpiecznego poruszania się po drodze – ze szczególnym uwzględnieniem przejścia dla pieszych. Pan Mrówka przypomniał dzieciom niektóre znaki drogowe. Chętni uczniowie zaprezentowali jak bezpiecznie przejść na drugą stronę jedni. Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali kamizelki odblaskowe, dzięki którym będą widoczni i bezpieczni po zmroku.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545