Bezpieczne ferie

Ferie to okres oczekiwany szczególnie przez dzieci – wolny czas, możliwość uprawiania sportów, wspólne zabawy z rówieśnikami… Jest to też czas, który niesie ze sobą dodatkowe wyzwania, a czasami zagrożenia. W związku z tym 21 stycznia zostały zorganizowane zajęcia profilaktyczne dla uczniów wszystkich klas I –III oraz klasy IV b pt. „Bezpieczne ferie”. Zrealizowane one zostały przez pana dzielnicowego Grzegorza Krupę, który przypomniał i  omówił podstawowe zasady bezpieczeństwa w domu i na świeżym powietrzu. Uczniowie mieli także okazję do zadawania własnych pytań oraz omówienia różnych obserwowanych sytuacji społecznych.

Patrycja Sikorska