Bierzemy udział w VIII Ogólnopolskim Tygodniu Kariery 20016

Bierzemy udział w VIII Ogólnopolskim Tygodniu Kariery 20016

Od 17 do 23 października będziemy mięli możliwość  udziału w Małopolskim Tygodniu Kariery, który odbędzie się w ramach 8. Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.
Hasło przewodnie, które będzie nam towarzyszyło to: „Bądź autorem swojej kariery”. /Źródło: www.sdsiz.com.pl /
Uczniowie naszej szkoły jak również nauczyciele będą uczestniczyli w szeregu ciekawych przedsięwzięć mających na celu aktywne rozwijanie  własnych pasji oraz zainteresowań zawodowych, między innymi:
> udział w konsultacjach ze szkolnym doradcą zawodowym oraz psychologiem szkolnym,
> udział w spotkaniach i warsztatach zawodoznawczych np. zapoznają się ze specyfiką pracy w służbach mundurowych czy z pracą fryzjera i wizażysty,
> udział w grze rozwijającej przedsiębiorczość  tzw. ” CHŁOPSKA SZKOŁA BIZNESU”,
> udział uczniów w konkursie ” KARTY ZAWODOZNAWCZE”
( Uwaga  uczniowie: Informacje na temat zasad udziału w konkursie można uzyskać u szkolnego doradcy zawodowego Pani Magdaleny Szpunar w sali 20 II piętro w Gimnazjum Nr 1. Przewidziano NAGRODY !!!  )
Odbędą się również warsztaty dla szkolnych doradców zawodowych, które  postawią sobie za zadanie wypracowanie tzw.  „KALENDARZA SZKOLNEGO DORADCY ZAWODOWEGO.”
Pragnę poinformować, że w VIII. Ogólnopolskim Tygodniu Kariery weźmie udział niemal 60 instytucji z Małopolski. W sumie odbędzie się ponad 200 wydarzeń.
Już dziś publikujemy poniżej pełny  harmonogramy wszystkich dostępnych w Małopolsce zajęć, warsztatów, konsultacji i spotkań.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych !
Harmonogram na:   https://www.pociagdokariery.pl/aktualnosci-1/265,malopolski-tydzien-kariery-zapraszamy

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545