Big Live Classes

Big Live Classes

W dniu 26 kwietnia b.r. uczennice klasy 7d z p. Sylwią Szafarz-Zakrzewską miały możliwość wzięcia udziału w międzynarodowej lekcji Pearson & BBC wraz z uczniami z Włoch, Litwy i Turcji. W zajęciach online pt. „Adventures of a Lifetime” („Przygody życia”) uczestniczyło ponad 100 uczniów. Lekcja prowadzona była w języku angielskim przez trenera p. Harry’ego Waters’a.

Podczas lekcji uczniowie poszerzyli słownictwo związane z wakacjami, omówili dwa typy wakacji pełnych przygód (Malediwy i Islandia), dowiedzieli się o typach aktywnych wakacji w różnych krajach oraz wypowiadali się na temat własnych preferencji dotyczących wakacji. Uczniowie rozwiązywali ćwiczenia językowe, udzielając odpowiedzi na czacie, a także współtworzyli padlet na zadany temat.

Taka międzynarodowa lekcja bardzo się naszym uczennicom podobała i chętnie wezmą jeszcze kiedyś udział w takich zajęciach.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545