BIG LIVE LESSON – wyjątkowa lekcja j. angielskiego w klasie IVB

BIG LIVE LESSON – wyjątkowa lekcja j. angielskiego w klasie IVB

26 listopada 2021r. uczniowie klasy IV B, wzięli udział w wyjątkowej lekcjach języka angielskiego. Uczestniczyli bowiem w unikatowym międzynarodowym projekcie dla uczniów w wieku 9-19 lat pod nazwą Big Live Lessons, który powstał dzięki współpracy wydawnictwa Pearson z BBC.

Projekt ten cieszy się dużą popularnością, a w minionym roku otrzymał prestiżową nagrodę edukacyjną ELTon, która jest uznaniem za innowacyjne rozwiązania, które pomagają zarówno uczniom jak i nauczycielom na całym świecie kształtować przyszłość uczenia się i nauczania języka angielskiego. Projekt Big Live Lessons polega na wspólnym aktywnym uczestnictwie dzieci i młodzieży z różnych krajów w lekcjach angielskiego online.

Nasi uczniowie brali udział w lekcji wraz z uczniami z Grecji, Włoch, Ukrainy, Meksyku, Serbii i wielu innych krajów. Razem w lekcji uczestniczyło ponad 150 osób, a jej tematem było zdrowe odżywianie – „Food and Eating Right – you are what you eat.”  Każdy uczeń dołączył do lekcji i uczestniczył w niej indywidualnie, z domu. Dla większości z nich, był to pierwszy raz, kiedy mieli okazję porozmawiać z native speakerem oraz z uczniami z różnych krajów, co okazało się niezwykle motywujące do nauki i używania języka angielskiego.

W czasie lekcji uczniowie porozumiewali się w języku angielskim i doskonalili swoje umiejętności komunikacyjne. Live Class okazała się być wspaniałym doświadczeniem!

Beata Karpała

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545