BohaterON w klasie 6a

BohaterON w klasie 6a

W dniu 29 października klasa 6a podczas dwóch godzin lekcyjnych, pod kierunkiem wychowawczyni M. Żmudy i nauczyciela języka polskiego A. Wojerza, realizowała zajęcia w ramach projektu BohaterON.

Na wstępie uczniowie zostali przez wychowawczynię zaznajomieni z tłem historycznym wydarzeń, a następnie wysłuchali słuchowiska pt. „Mały roznosiciel nadziei”. Zadaniem uczniów było chronologiczne ułożenie zdarzeń z słuchowiska. Następnie uczniowie przypisywali bohaterowi emocje odpowiednie do sytuacji zaistniałych w opowiadaniu. Po wysłuchaniu drugiej części słuchowiska uczniom zostały zaprezentowane fotografie ukazujące młodych powstańców warszawskich. Uczniowie zadawali też pytania dotyczące Powstania Warszawskiego, a następnie wspólnie z nauczycielami podsumowali zajęcia.

Więcej o projekcie na stronie https://bohateron.pl/

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545