Bożonarodzeniowe zajęcia edukacyjno-plastyczne

Bożonarodzeniowe zajęcia edukacyjno-plastyczne

18 grudnia wychowankowie świetlicy szkolnej z klas I-III udali się na bożonarodzeniowe zajęcia edukacyjno-plastyczne organizowane przez Muzeum Okręgowe w Tarnowie przy Placu Dworcowym. Celem spotkania było rozwijanie poczucia estetyki oraz zdolności manualnych uczniów.

W trakcie zajęć wykonywali aniołki z szyszek oraz stroiki świąteczne. Warsztaty wymagały od nich skupienia i ogromnej precyzji. Nasi wychowankowie doskonale poradzili sobie z wykonaniem ozdób świątecznych, które następnie mogli zabrać ze sobą do domu.

Monika Dalczyńska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545