Budżet Obywatelski na 2022r.

Budżet Obywatelski na 2022r.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej w Tarnowie oraz Rada Osiedla nr 2 „Strusina” proszą o równoczesne oddanie głosu na projekt NR 8 oraz projekt NR 13 w głosowaniu na Budżet Obywatelski na 2022 rok. Informujemy, że można równocześnie głosować przez Internet na dwa wybrany projekty. Głos może oddać każdy pełnoletni mieszkaniec naszego miasta.

Sposób głosowania:

  1. W przeglądarce wpisujemy adres: bo.tarnow.pl
  2. Wybieramy niebieskie pole: PRZEJDŹ DO GŁOSOWANIA
  3. Przechodzimy do głosowania za pomocą: Formularza Internetowego
  4. Wybieramy projekt nr 8 i nr 13
  5. Wybieramy dane osobowe.
  6. Zatwierdzamy okienko z oświadczenie zapoznania się z klauzulą informacyjną oraz prawidłowość danych.
  7. Potwierdzamy wybór oraz wysyłamy dane.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545