Chór ZSO nr 5 na spotkaniu noworocznym „Solidarności”

Chór ZSO nr 5 na spotkaniu noworocznym „Solidarności”

Na zaproszenie tarnowskiej „Solidarności”, która jest organizatorem corocznych spotkań „ludzi dawnej opozycji” odpowiedzieli nasi uczniowie, członkowie szkolnego chóru Allegretto,  którzy uświetnili swoim występem XIX Noworoczne Spotkanie Opłatkowe Osób Internowanych i Prześladowanych w latach 1981 – 1989. Uroczystość odbyła się w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Tarnowie. W spotkaniu uczestniczyli oprócz dawnych opozycjonistów, którzy wspominali tamte czasy również  między innymi były senator, działacz tarnowskiej „Solidarności” Andrzej Sikora i obecny poseł Ziemi Tarnowskiej Wiesław Krajewski, a także Starosta Tarnowski  Roman Łucarz.

Opracowanie: Jolanta Żurowska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545