Maj to wyjątkowy czas poświęcony Maryi. Budząca się do życia przyroda, kolorowe kwiaty i śpiew ptaków przypominają nam o pięknie Bożego stworzenia i zachęcają do oddawania czci Matce Bożej.
Uczniowie klas 2, uczęszczający na lekcje religii katolickiej, z wielkim zaangażowaniem wykonali piękne ogródki dla Matki Bożej.






red. i fot. Małgorzata Jaśkowiec


