CodeWeek w naszej szkole

CodeWeek w naszej szkole

CodeWeek czyli Europejski Tydzień Kodowania w tym roku odbył się w dniach 10-25 października. Jest to społeczna inicjatywa, w której europejskie państwa rywalizują w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. W ramach tygodnia kodowania w naszej szkole uczniowie klas 4 i 5 wykonywali prace plastyczne pt.: „Miasto przyszłości”, natomiast uczniowie klas 6 i 7 konkurowali, robiąc animację w programie Scratch.

Wyniki konkursu:

w kategorii klas 4 i 5:

  • I miejsce – Igor Gałecki z kl. 5b
  • II miejsce – Marcel Kosałka z kl. 5a
  • III miejsce – Amelia Ściuk z kl. 4a

w kategorii klas 6 i 7:

  • I miejsce – Miłosz Podraza z kl. 7a
  • II miejsce – Jakub Kosiński z kl. 7a
  • III miejsce – Nikola Dymon z kl. 6b

Beata Rynkar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545