CodeWeek w naszej szkole

CodeWeek w naszej szkole

CodeWeek, czyli Europejski Tydzień Kodowania to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa konkurują w liczbie zorganizowanych wydarzeń, związanych z programowaniem. W tym roku nasza szkoła zgłosiła aktywność w tym projekcie.

W klasach drugich i trzecich zostały przeprowadzone lekcje związane z kodowaniem oraz odbył się konkurs na tablicę kodującą. Natomiast uczniowie klas starszych po omówieniu lekcji związanych z programowaniem, uczestniczyli w konkursie na najlepszą animację w programie Scratch. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone po powrocie do szkoły.

Dziękujemy za zaangażowanie dzieci i nauczycieli.

fot. Beata Rynkar i Jarosław Zakrzewski

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545