Debata i wybory do Samorządu Uczniowskiego

Debata i wybory do Samorządu Uczniowskiego

21 września, w środę  w naszej szkole odbyła się zacięta debata samorządowa, która miała na celu przekonać uczniów Gimnazjum Nr 1 do zagłosowania na jednego z kandydatów pretendujących do funkcji przewodniczącego szkoły. W debacie szkolnej wzięli udział: Angelika Szumniak reprezentująca „Wielką Piątkę” z klasy III a, w skład której wchodzą:  Natalia Kapustka,  Sandra Sałahub,  Magdalena Sowa i Tomasz Wantuch, Karolina Popielska z klasy III a,  Oliwia Robak z klasy II a oraz Oliwia Rabiasz z klasy II b.  Debata rozpoczęła się krótką autoprezentacją kandydatów, którzy w dalszym etapie odpowiadali na pytania publiczności.  Wypowiedzi  kandydatów były ciekawe, a koncepcje pracy w samorządzie równie oryginalne. W piątek nadeszła pora głosowania.  Społeczność szkolna zadecydowała, iż przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum Nr 1 w  Tarnowie im. Jana Nowaka – Jeziorańskiego na rok szkolny 2016/2017, została Angelika Szumniak.  Wice przewodniczącą –  Oliwia Robak, drugą wiceprzewodniczącą Oliwia Rabiasz. Innymi osobami, które weszły do S.U to: Karolina Popielska,  Natalia Kapustka,  Sandra Sałahub,  Magdalena Sowa oraz  Tomasz Wantuch.
Gratulujemy nowo wybranemu Samorządowi Uczniowskiemu i życzymy sukcesów w spełnianiu obietnic wyborczych!

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545