Degustacja herbaty świątecznej

Degustacja herbaty świątecznej

20 grudnia w czasie dużej przerwy uczniowie i nauczyciele mogli już poczuć aromat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunem – Panią Magdaleną Szpunar przygotowali świąteczną herbatę, która zdobyła uznanie wśród wszystkich uczestników tego miłego spotkania.

Przygotowano również gazetkę tematyczną, która przedstawia ciekawostki na temat rodzajów herbat oraz przepisy na ich zaparzanie. Wydarzenie było również nawiązaniem do obchodzonego 15 grudnia Międzynarodowego Dnia Herbaty.

Zachęcamy do samodzielnego wykonania świątecznej herbaty. Składniki: herbata malinowa, sok malinowy, plastry cytryny, plastry pomarańczy, goździki, imbir, cukier waniliowy, cukier trzcinowy, miód wielokwiatowy oraz wrząca woda.

Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545