Degustacja herbaty zimowej

Degustacja herbaty zimowej

W dniu 17 grudnia uczniowie i nauczyciele mieli okazję uczestniczyć w przedświątecznej degustacji aromatycznej herbaty zimowej.  Wolontariusze z zaangażowaniem częstowali przygotowaną wcześniej pyszną herbatką przy  dźwiękach muzyki. Miła woń składników tj. pomarańczy, miodu, cytryny, goździków, soku malinowego, dzikiej róży, a także cynamonu- wprowadził wszystkich w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Spotkanie miało charakter integrujący społeczność szkolną oraz nawiązywało do obchodzonego ostatnio, 15 grudnia, DNIA HERBATY, a także do realizowanego w szkole programu edukacyjnego pt. „Trzymaj formę”. 

Informacje nt.: Rodzajów herbat, przepisy na herbaty zimowe oraz dodatki do herbat rozgrzewających – do pobrania.

Opracowanie i zdjęcia: Magdalena Szpunar i Anna Kopeć

Skip to content