Dla Kochanej Mamusi

Dla Kochanej Mamusi

„Ten jeden dzień dla naszych mam
To jakby ciut za mało.
Dla naszych mam to cały świat
Darować by się chciało.”

Jeden dzień to zbyt mało, by podziękować mamom za wszystko, co dla nas robią. Uczniowie klasy 1b dnia 14 czerwca chcieli docenić wysiłek, jaki wkładają one w ich wychowanie. W trakcie tego dnia odbył się koncert życzeń, podczas którego wyrecytowane zostały wiersze oraz zaśpiewane piosenki. Uczniowie wręczyli swoim mamusiom własnoręcznie wykonane laurki.  Na koniec mamy wzięły udział w zabawie polegającej na rozpoznaniu własnego portretu wykonanego przez ich pociechy.

Dorota Kwiek

fot. Dorota Kwiek, Anna Jankowska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545