„Małym serduszkiem życzymy Wam dzisiaj uśmiechów, szczęścia najwięcej, za Waszą miłość i dobroć całą, te laurki przyjmijcie w podzięce”.
Dzieci klas 1 i 2 uczęszczające na lekcję religii katolickiej wykonały dla swoich Rodziców małe niespodzianki.






red. i fot. Małgorzata Jaśkowiec


