Dni łamigłówki, składanki oraz puzzli

Dni łamigłówki, składanki oraz puzzli

W dniach 29 i 30 stycznia Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował w szkole ciekawe działania. Najpierw podczas kreatywnej przerwy o 11.30 promowaliśmy wśród uczniów gry tj. kostkę Rubika, węża manipulacyjnego, szachy czy Dobble.

We wtorek, 30 stycznia w świetlicy szkolnej wolontariusze z klasy 8a wspólnie z dziećmi układali puzzle oraz grali w gry rozwijające logiczne myślenie, kreatywność, a także wyobraźnię. Warto poświęcić trochę własnego wolnego czasu i spędzić go miło z młodszymi kolegami i koleżankami. Wczoraj i dziś mieliśmy do tego okazję.

opiekun SKW Magdalena Szpunar

fot. Marzena Żmuda i Magdalena Szpunar.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545