„Dni Otwarte Funduszy Europejskich”- wizyta uczniów w Urzędzie Pracy w Tarnowie

„Dni Otwarte Funduszy Europejskich”- wizyta uczniów w Urzędzie Pracy w Tarnowie

W dniu 22 maja 2017 r. uczniowie  klas gimnazjalnych   pod opieką  szkolnego doradcy zawodowego Pani Magdaleny Szpunar oraz nauczyciela wiedzy o społeczeństwie Pani Jolanty Żurowskiej  -uczestniczyli w spotkaniu  aktywizacyjnym w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tarnowie.
Wizyta  w tarnowskim Urzędzie Pracy  dała sposobność do  efektywnej realizacji  założeń   Dni Otwartych Funduszy Europejskich.
Oferta  skierowana była dla klientów pozostających w ewidencji Urzędu a także uczniów tarnowskich szkół. W ramach proponowanych  działań  zostały przygotowane wydarzenia mające na celu :
>zapoznanie uczestników z formami aktywizacji realizowanymi ze środków Funduszy Europejskich,
>mobilizację do uczestnictwa w projektach oraz działania w zakresie poradnictwa zawodowego.

Uczniowie mięli możliwość  wzięcia udziału w doradczych  warsztatach pt. „ Kierunek kariera”, które dały  sposobność uczestniczenia w prelekcji  przeprowadzonej przez  Naczelnika Wydziału Poradnictwa Zawodowego i Promocji – Panią Barbarą Borowicz.
Uczestnicy mieli  również możliwość uczestniczenia w  ćwiczeniach warsztatowych  dotyczących praktycznego zapoznania się z umiejętnością skutecznego kreowania tzw. video CV, jako bardzo  nowatorskiej formy aktywnego   poszukiwania pracy w oparciu o nowoczesną autoprezentację .

Zobacz  relację fotograficzna :

Zobacz >>>>Czym jest Video CV ??

Artykuł               Film

Skip to content